Свято вишуканості та стилю – «Міс МДУ- 2017»

31 травня 2017 року у Закарпатському обласному державному драматичному театрі (м. Мукачево) відбулася подія, до якої готувалися дівчата Мукачівського державного університету з січня місяця – «Міс МДУ – 2017».
Під час підготовки студентки взяли участь у двох тематичних фотосесіях (фотограф Михайло Вешеленій, Ніка Бадзо), а також у зйомках відеоролику (відеооператор Валентин Швець).
За корону змагалися 9 претенденток. В залі драмтеатру панував святковий настрій, гості активно вболівали за конкурсанток, підтримуючи їх бурхливими оплесками, а дівчата дивували присутніх не тільки чарівністю, вишуканістю, а й ерудицією, креативністю, красномовством.
Вітали глядачів та конкурсанток учасниця конкурсу «Голос діти» Іванна Решко, учасник програми «Розсміши коміка. Діти» Мирослав Маслов, черлідери МДУ «Bittersweet» та студенти Мукачівського державного університету.
Родзинкою конкурсу був конкурс «Дефіле у вечірніх сукнях», яким і завершився захід. Дівчата у розкішних вечірніх сукнях були вишукані, красиві, феєричні. Всі з нетерпінням чекали рішення журі, яким було важко вибрати найкращу та визначити номінантів.
За рішенням журі корону «Міс МДУ-2017» отримала студентка 5 курсу гуманітарного факультету Марія Федяєва. Переможниця отримала головний приз – путівку в Венецію від туристичної агенції «Мередіан».

Першою віце-міс стала студентка 3-го курсу факультету економіки управління та інженерії Надія Карпова.

Друга віце міс – Аліса Вошковц, студентка 1 курсу педагогічного факультету МДУ.

Міс гармонія — Анастасія Ряба, факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу, 2 курс.

Міс впевненість —Юлія Кухарська, факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу, 2 курс.

Міс грація — Олександра Маргіта, факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу, 1 курс.

Міс вишуканість — Віталія Росоха, гуманітарний факультет, 2 курс.

Міс елегантність — Діана Нікіпело, педагогічний факультет, 3 курс.

Міс інтелектуальність — Мирослава Чорей, педагогічний факультет, 3 курс.

Міс Інтернет голосування та Міс фотомодель — Надія Карпова, факультет економіки управління та інженерії, 3 курс.

Всі номінантки були нагороджені цінними подарунками від спортивних клубів Fit dans, D fitness, Михайла Вешеліна, магазину Glossa, ресторанного комплексу «Графський двір», кондитерського Дому Штефаньо, coffe and bakery Cava, Мукачівського державного університету.

Ректор університету Т.Д. Щербан подякувала спонсорам конкурсу за підтримку, висловила вдячність усім конкурсанткам за безліч цікавих моментів, відмітивши, що в Мукачівському державному університеті навчаються найкрасивіші, найрозумніші дівчата!

Вітаємо наших переможниць!