Кафедра легкої промисловості розширює кордони співпраці з провідними організаціями єврорегіону у сфері дизайну одягу. «Modny naverhar» – сучасне міжнародне конкурсне фешн-шоу в місті Ружонберог (Словаччина). Організатор – Dezignngo (проф. Павел Лізак). Яскрава шоу-презентація колекцій молодих дизайнерів з участю зірок естради. Кафедра легкої промисловості МДУ взяла участь у даному заході в якості  запрошених гостей (за результатами попереднього конкурсу колекція одягу з Мукачева отримала 6-те місце серед 14-ти учасників з різних країн Східної Европи).

Слід зазначити, що завдяки роботі колективу кафедри та студентів налагоджені та розвиваються зв’язки з сусідніми країнами в сфері  фешн-дизайну та культурних програм обміну.  Так,  влітку цього року, в рамках даного конкурсу був проведений міжнародний воркшоп “Етномода”, в якому  взяли участь студенти-дизайнери  МДУ, про що повідомлялось в новинах словацького телебачення. В репортажі увагу було акцентовано на роботі молодих українських дизайнерів, зокрема особливостях народного костюму та вишивки Закарпаття.

Подібними заходами популяризується сфера фешн-моди в регіоні та формується позитивний імідж держави, як країни з талановитою молоддю.

Студенти у захваті, викладачі задоволені, організаторам – подяка.