Зустріч під сакурами

7 квітня 2017 року на світле свято Благовіщеня Пресвятої Богородиці до Мукачівського державного університету завітали гості з Миколаєва. Зустріч студентів Мукачівського державного університету з студентами Миколаївського національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова була ініційована деканом факультету економіки, управління та інженерії – д.е.н., проф. Стегней М.І. та завідувачем кафедрою менеджменту Миколаївського національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова – д.е.н., проф. Іртищевою І.О.

Метою відвідин миколаївськими студентами Мукачева, зокрема Мукачівського державного університету, було знайомство зі студентами, з вузом, а також обговорення перспектив подальшої співпраці університетів та обмін досвідом. В рамках зустрічі працівниками Наукової бібліотеки Мукачівського державного університету була проведена ознайомча екскурсія з бібліотекою. Найбільше враження на гостей справило автоматизоване обслуговування користувачів, яке є насправді швидким та комфортним.
Ще одною, не менш важливою, метою зустрічі було знайомство з нашим краєм саме в період цвітіння сакури. Сакура, як відомо, вважається символом Японії.  Однак сьогодні зовсім не обов’язково їхати в Японію, щоб побачити це диво, адже в наші дні сакура росте в багатьох куточках землі, в тому числі і на Закарпатті. Сьогодні на Закарпаття приїжджають туристи з усього світу, щоб подивитися на дивовижне видовище і зробити красиві унікальні світлини. Таку можливість мали і студенти з Миколаєва. Вони повезли з собою додому не тільки приємні враження та світлини, а й весняне диво Закарпаття – саджанці сакури.

Всі учасники заходу отримали масу позитивних вражень та емоцій від зустрічі та спілкування!