ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 053 Психологія, 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм !!!

Запрошення-перепустки для участі у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) з іноземної мови  у формі ЗНО розміщено  кабінетах учасників.

У запрошенні-перепустці, розміщеній на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», зазначено адресу пункту, в якому вступник проходитиме вступні випробування. Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 11 липня 2018 року .

Початок випробувань – о 10:00.

Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Для входу до пункту тестування учасник має пред’явити:

  • екзаменаційний листок;
  • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустку.

У пункті тестування заборонено використовувати і мати при собі протягом часу, відведеного на вступні випробування, засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких вступник повинен повідомити працівникам пункту тестування до початку вступних випробувань).

Більше інформації про організацію та проведення вступних випробувань до магістратури – у розділі «ЗНО для магістрів»на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua).