Фінал конкурсу реклами професії «Моя професія – моє майбутнє»

Святкування Міжнародного дня студентів на факультеті економіки, управління та інженерії завершилось конкурсом реклами професії «Моя професія – моє майбутнє» та  науково-практичною конференцією в рамках проекту «Студентські наукові читання» на тему «Реклама в житті суспільства».

Відрадно те, що ідею проведення конкурсу реклами «Моя професія – моє майбутнє»  підтримали студенти інших факультетів. На конкурс були представлені плакати, презентації, буклети, флаєри, візитки, що рекламують спеціальності та професії 5-ти факультетів університету.

Роботи оцінювало компетентне журі в складі:

Коприва А.Т. – кандидат мистецтвознавчих наук, зав. кафедрою образотворчого мистецтва Закарпатської академії мистецтв, – голова журі;

Шолтес Т.В. – директор рекламного агентства «Драйв»;

Сєдоухова Є.В. та Іванчо Т.Р. – ст. викладачі кафедри ЛП і ПО.

Журі визначило найкращі роботи:

• в номінації «плакат» кращою визнана робота студентки 2-го курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Козар Яни;
  • в номінації «презентація спеціальності» кращою визнана робота студента 1-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Зубаки Роланда;
  • в номінації «буклет» кращими є роботи студентів 4-го курсу спеціальності «Професійна освіта (дизайн)» Желем Дарини та Туряниці Едуарда.

Підведення підсумків конкурсу, нагородження переможців та виставка конкурсних робіт були представлені під час проведення студентської науково-практичної конференції «Реклама в житті суспільства».