Миcтецька зустріч з Іриною Мацко

11 жовтня 2017 року в приміщенні Мукачівської міської дитячої бібліотеки відбулася миcтецька зустріч студентів других курсів (додаткової спеціалізації «Педагог-організатор») ГПК МДУ з Іриною Мацко – українською письменницею, публіцистом, видавцем, ілюстратором дитячих видань, укладачем хрестоматій та прописів для дошкільнят, авторкою оповідань, жіночих новел, есе, дитячих казок, керівником креативної дитячої студії «ІРИска».

Ірина Олександрівна розповіла про свою повість «Перехідний період моєї мами» та презентувала читачам нові новели «Шпінат для мізків», «Мигдаль для серця», «Імбир для душі». Письменниця поділилася своїми думками про дивовижний внутрішній світ дівчат, жінок, мам, філософськими поглядами на життя та пошуки людиною свого призначення.

Ірина Олександрівна є фіналістом першого конкурсу малої прози «Сила малого», призером конкурсу творів для дітей «Мистецької Сторінки» та часопису «Захід-Схід» (з казкою для дітей «Пригоди дубового листочка»), «Рукомесло 2009» (з казкою «Медовий Сухарик»), авторка книги-велетня «Казки із Дивокраю» (у розвороті вона має 1,8 метра на метр), яка занесена в «Книгу рекордів України», лауреат конкурсу «Жінка року 2013» від газети «20 хвилин».