Наші студенти – переможці фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька – 2019»

17-20 січня 2019 в місті Мукачево відбувся ХХІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні “Різдвяна Зіронька 2019”. Урочисте відкриття відбулося в четвер, 17 січня, біля головної ялинки міста. Фестиваль-конкурс естрадної пісні  започаткований Мукачівським Центром дитячої та юнацької творчості за сприяння управління освіти, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому у 1996 році в рамках Національної програми «Діти України» та програми «Робота з обдарованою молоддю».

19 січня о 16:00, відбувся Гала-концерт та нагородження учасників, серед яких студенти Мукачівського державного університету.
Гран-прі здобув студент 4-го курсу ГПК Мукачівського державного університету – Зейкан Олександр;
Лауреатом ІІІ місця стала студентка 1-го курсу Мукачівського державного університету, спеціальності “Інформаційної, бібліотечної та архівної справи ” – Бондарева Діана;
Лауреатом ІІІ місця в середній віковій групі  стала студентка 1-го курсу музичного відділення ГПК Мукачівського державного університету –  Копач Юлія;
Дует у складі студентів Мельничук Ніколетти та Олашин Ангеліни виборов диплом ІІ ступеня в старшій віковій категорії.
Особлива подяка викладачам постановки голосу Габель Оксані Іванівні та Виговській Нелі Володимирівні за професійну майстерність та педагогічний талант у їх підготовці до конкурсу.
Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм натхнення і подальших звершень!