Для тих, хто бажає пов’язати своє життя з модою, творчістю, інноваційними та виробничими технологіями індустрії моди пропонуємо навчання за освітньою програмою Конструювання та технології швейних виробів спеціальності 182 Технології легкої промисловості.

Метою навчання студентів є підготовка кваліфікованих фахівців, що здійснюють свою діяльність у fashion-індустрії.

Актуальність освіти:

На сьогодні індустрія моди  – найбільш динамічна галузь економіки, яка потребує цілого ряду фахівців різних професій: технологів, конструкторів, модельєрів, дизайнерів, стилістів, баєрів… Сфера моди передбачає можливість професійної реалізації в найрізноманітніших напрямках. Це дизайн одягу і аксесуарів, створення фірмового іміджу і стилю, мерчандайзинг, виробництво, комунікації, бренд-менеджмент, фотографія, рітейл і т.ін. Пропозицій багато, але щоб отримати бажану посаду в хорошій компанії, чи започаткувати свій власний бізнес, претенденти мають мати перш за все відповідну освіту за профілем та певний практичний досвід.

Переваги навчання:

• можливість стажування та проходження навчальних та виробничих практик на підприємствах, що працюють за інноваційними технологіями, в дизайн-студіях та авторських ательє;
  • ознайомлення з методами проектування та технологіями провідних європейських компаній CarlGross, ClubofGents, BRAGA, ZARANext, Rabe, Antonelle, TaraJarmon, MarkJacobs, Moloko, Maje, BlancsManteaux, BlackyDress та багато інших;
  • можливість участі в олімпіадах та конкурсах професійної майстерності і у міжнародних проектах;
  • забезпечення першим місцем роботи за спеціальністю на провідних підприємствах області; індивідуальний графік навчання для студентів, що працюють.

До послуг студентів:

• сучасні комп’ютерні класи, в яких реалізований вільний доступ до мережі Internet за технологією Wi-Fi;
  • спеціалізовані лабораторії: малюнку та спецкомпозиції, конструювання, матеріалознавства, технології та устаткування;
  • арт-лабораторія музею прикладного мистецтва та СБМ;
  • наукова бібліотека з діючою інформаційною системою «УФД/Бібліотека» та розвинутою локальною комп’ютерною мережею;
  • високопрофесійний викладацький колектив;
  • комфортабельний гуртожиток в затишній зоні міста;
  • дружній та творчий студентський колектив.

Чого навчимо:

• розробляти колекції модного одягу, проектувати та виготовляти швейні вироби, формувати особистий та сімейний гардероб;
  • розробляти технологічні процеси виготовлення одягу для великих підприємств та малого бізнесу, організовувати власний бізнес,
  • досліджувати властивості різних матеріалів та швейних виробів,
  • розробляти лекала, кроїти, виконувати примірки, організовувати роботу колективу на підприємствах;
  • володіти навичками комп’ютерного дизайну і знаннями графічних редакторів та програм СorelDraw, AutoCad, Photoshop, САПР «Грація»;
  • розробляти технічну документацію, контролювати відповідність розроблюваних проектів стандартам, технічним умовам і нормативним документам.

Шановні абітурієнти!

Якщо ви хочете пов’язати своє життя з однією з найпрестижніших  та актуальних сфер діяльності, значить вам до нас!

Категорії: Кафедра легкої промисловості