Талановиті діти – успішна держава…

Відкриття й підтримка дитячих талантів – справа важлива та необхідна. Особливо, коли це стосується дитячої художньої творчості, мистецтва, народних промислів та національних традицій.

Вже традиційно, починаючи з 2011р., Студентським Будинком моди МДУ, разом з кафедрою легкої промисловості і професійної освіти проводиться конкурс дитячих та юнацьких творчих робіт «Майбутній кутюр’є». Мета заходу – пошук юних талантів, підтримка творчих, інтелектуальних здібностей у дітей та юнацтва.

Ось і цьогоріч в конкурсі творчих робіт «Майбутній кутюр’є – 2017» взяли участь учні та творчі колективи навчальних закладів Іршавського, Перечинського, Хустського районів, м. Ужгород та м. Мукачево.

Професійно-технічну освіту представили два навчальні заклади: Ужгородське вище комерційне училище Київського Національного торговельно-економічного університету та Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг НУ «Одеська юридична академія».

Конкурсантами було представлено 132 роботи в 8 номінаціях: «Творчий ескіз», «Аплікація», «Об’ємна композиція», «Колаж», «Прикраси», «Іграшка», «Аксесуари», «Ансамблі одягу». Журі відмітило високий рівень творчих робіт учнів Загатської ЗОШ І-ІІІст. Іршавської райради та ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Дубриничі Перечинського району, народної студії образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія» (РБДТ, м. Іршава), творчих гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи, колекцію ансамблів одягу Ужгородського ВКУ КНТЕУ та творчі ескізи Об’єднаного ВПТУ сфери послуг НУ «Одеська юридична академія».

Фінальним етапом конкурсу стала виставка кращих творчих робіт, що відбулась 21-25 березня, яку змогли відвідати всі бажаючі. В суботу, 25-го березня, відбулись урочистості з нагоди нагородження призерів та вручення призів. Для учнів та вчителів була проведена екскурсія. Викладачі кафедри Н.В. Білей-Рубан та С. С. Матвійчук ознайомили присутніх з напрямами та програмами підготовки, що здійснюються в університеті та перспективами інженерних спеціальностей. Приємне враження у відвідувачів залишилось після проведеного для них майстер-класу «Художня обробка виробів», що підготовили викладачі кафедри Т.М. Віктор та Т.Р. Іванчо.

Декан ЕУІ М.І. Стегней та відповідальна за організацію конкурсу Т.В. Коваль урочисто нагородили призерів грамотами та цінними подарунками.

За подарунки призерам конкурсу організатори висловлюють щиру подяку офіційному спонсору – Мукачівській швейній фабриці в особі її директора Обертюх Терезії Ласлівни.

Фінал конкурсу відбувся… Час готуватись до нового.

«Майбутній кутюр’є – 2018» чекає нових творчих звершень!