Від вибору професії сьогоднішніх випускників залежить їхнє майбутнє і майбутнє всієї країни. 26 лютого 2017 року викладачі гуманітарного факультету  Мукачівського держаного університету – к.пед.н., доцент, Розман І.І., к.псих.н. наук Брецко І.І. та к.філол.н., доцент, декан Моргун А.В. зустрілися з учнями 10-11 класів шкіл Мукачівського району. Потенційним абітурієнтам було надано вичерпну інформацію про умови вступної кампанії 2018 року; про напрями підготовки та спеціальності, за якими здійснюється набір на навчання у Мукачівському державному університеті; ознайомлено з усіма перевагами та можливостями навчання в Мукачівському державному університеті. Викладачі університету розповіли про якісну навчальну базу, кадровий потенціал та сприятливі умови навчання в МДУ. Особливу увагу було приділено презентації гуманітарного факультету, зокрема новій спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Студентка 3 курсу, напряму підготовки «Філологія англійська» Завидовська Діана поділилася досвідом та враженнями від навчання в університеті. Неабиякий інтерес виявили учні до презентації, а особливо зацікавила майбутніх абітурієнтів інформація  про можливості навчання за кордоном та міжнародні програми, які діють у вузі.

Мукачівський державний університет гостинно запрошує усіх саме у нас здобути майбутню професію!