20 листопада 2017 року відбулася відкрита виховна година зі студентами ІV-В курсу (керівник групи – Мусієць Л.В.) – музичний лекторій «Я хочу бути піснею», присвячений 70-річчю з дня народження та 50-річчя творчості на українській сцені народної артистки України, Героя України Ніни Митрофанівни Матвієнко. Цю унікальну жінку з неповторним голосом називають берегинею, княгинею, золотим голосом України. Був представлений цікавий екскурс по життєвому та творчому шляху співачки, студенти мали змогу подивитися світлини та відеозаписи Н.Матвієнко. Прозвучали пісні з репертуару артистки у виконанні Зан Данієли та Рошко Наталії під супровід Лозана Ярослава. Студенти провели пошукову роботу і розповіли про цікаві факти з життя співачки, її погляди на родину, мистецтво, виховання підростаючого покоління. Відкрита година стала справжнім святом для присутніх, приємною зустріччю високим мистецтвом Ніни Матвієнко, яка здобула любов і визнання свого народу.