Відкрито реєстрацію електронних кабінетів вступників !!!

З 29 червня відкрито реєстрацію електронних кабінетів вступників, необхідних для подання електронних заяв для вступу до вищих навчальних закладів. Реєстрація кабінетів здійснюється на інтернет-сайті http://ez.osvitavsim.org.ua з 29 червня до 18 год. 00 хв. 25 липня 2017 року.

Під час реєстрації на сайті електронного вступу вступник зазначає:

  • адресу електронної пошти, до якої має доступ; – номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • серію та номер атестата про повну загальну середню освіту; – середній бал додатка до атестата, обчислений за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала.

Крім того, вступник завантажує скановану копію (фотокопію) додатка до документа про повну загальну середню освіту та кольорову фотокартку розміром 3х4 см, що буде подаватись до вищого навчального закладу.

Після заповнення зазначеної інформації проводиться перевірка даних вступника та у разі збігу даних вступник отримує логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету.

Після реєстрації на сайті в особистому електронному кабінеті вступник вносить про себе такі дані: стать, громадянство, номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів.

З інструкцією для реєстрації електронних кабінетів можна ознайомитись: http://ez.osvitavsim.org.ua/files/instruktsiya2017.pdf

З інструкцією, як зменшити розмір зображення, для завантаження фото та сканів документів: http://mon.gov.ua/content/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2017/06/29/instrukcziya-zi-zmenshennya-rozmiru-skanovanogo-dokumentu1.pdf

Можливість подавати електронні заяви до ВНЗ буде доступна
з 12 липня 2017 року!