Збірні команди Мукачівського державного університету взяли участь в обласних змаганнях з баскетболу

7 березня 2019 року збірні команди баскетболістів Мукачівського державного університету (чоловіки і жінки) взяли участь у відкритій першості Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету ФВС МОН України з баскетболу серед ВНЗ ІІІ–IV рівнів акредитації. Збірні команди підготували старший викладач кафедри суспільних дисциплін та фізичної культури Мороз Ф. В. та доцент кафедри суспільних дисциплін та фізичної культури Гавришко С. Г.

Жіночі команди були зведені в одну групу та змагались по коловій системі. Жіноча команда виступала у такому складі: Гречин Мар’яна Михайлівна (ПОСП-1), Магаль Рената Омелянівна (Г-1), Юрик Марина Іллічна (ПО(Е)-1), Левченко Олена Григорівна (СО(МЛ(А))-1), Рошко Олександра Віталіївна (СО(МЛ(А))-1).

В першій грі жіноча команда МДУ поступилася збірній команді Закарпатського Угорського інституту ім. Ф. Ракоці.  В другій грі  жіноча збірна команда МДУ впевнено обіграла команду Ужгородського торгово-економічного університету. В третій грі наша команда зустрілась із своїм головним суперником – збірною УжНУ. Ця гра стала окрасою всього турніру – обидві команди продемонстрували цікаву, змістовну та захоплюючу гру, але в підсумку збірна УжНУ перемогла. Таким чином, наша команда посіла третє місце.

У баскетбольному турнірі чоловічих команд взяло участь 5 команд, які змагалися також по коловій системі в одній групі. Наші хлопці обіграли команду Ужгородського торгово-економічного інституту та поступились іншим суперникам посівши у підсумку четверте місце.

Чоловіча збірна команда виступала у такому складі: Мастяк Антон Юрійович (Т-21), Черепаня Богдан Романович (Мн-1), Бобинець Сергій Станіславович (М-1), Зубака Роланд Віталійович (ОО-1).

Вітаємо наших спортсменів, що достойно відстояли честь вузу на змаганнях обласного рівня!

Категорії: Кафедра суспільних дисциплін та фізичної культури