Педагогічна практика – крок до майбутньої професії

У системі професійної підготовки майбутніх учителів важлива роль належить педагогічній практиці, так як вона є важливим етапом професійної підготовки студентів. Педагогічна практика тісно пов`язана з навчальним процесом, оскільки дає можливість студентам використати набуті теоретичні знання під час самостійного проведення навчальних занять з учнями, а також усвідомити відповідальність і багатогранність роботи вчителя, тобто те, чого не можна навчитися в аудиторіях університету.

Щорічно студенти 4 курсу спеціальності «Філологія(англійська)» проходять педагогічну практику та починають працювати в умовах учительського та учнівського колективу і приносять у цей колектив нові ідеї. Самі ж студенти стверджують: «Педагогічна практика – це чудова можливість нам, учорашнім школярам, побувати на місці вчителя і зрозуміти його радість та тривоги. Це незабутні дні, які додають студентському життю принципово нових, неповторних барв».