Переддипломна практика студентів спеціальності «Філологія (англійська)»

Навчання в університеті – це не лише накопичення теоретичних знань, а й закріплення їх на практиці. Студенти 4-го курсу спеціальності «Філологія (англійська)» проходять переддипломну практику в ЗОШ №20.

Студентка Дзюбайло Ольга проводила свій перший  показовий урок з англійської мови, на якому продемонструвала свої вміння, – не тільки подавати матеріал юним школярам, а й зацікавлювати їх та мотивувати  до участі в різноманітних видах діяльності на уроці. Перевірку нового лексичного матеріалу практикантка провела у формі гри, тим самим їй вдалось одразу залучити школярів до роботи. Пояснення нової теми супроводжувалось використанням допоміжних ілюстрацій, аудіо та відео презентацій, що дозволило створити штучне іноземне середовище, а учням відчути себе справжніми іноземцями. На уроці були присутні викладачі кафедри англійської філології та методики викладання іноземних мов та представник навчального відділу.