На п’єдесталі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» фінансисти МДУ!

Вже усьоме кращі студенти факультету економіки, управління та інженерії гідно представляють Мукачівський державний університет на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Фінансовий менеджмент», яка проводилась на базі Луцького національного технічного університету 26-27 квітня 2018 року.

Цьогоріч перемогу (ІІІ місце) здобула студентка-магістрантка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Валерія Мартин, у черговий раз підтвердивши високу якість підготовки студентів на кафедрі фінансів. Викладання дисципліни забезпечує досвідчений фахівець, к.е.н., доцент Світлана Нестерова.

За звання кращого фінансового менеджера України боролись 104 учасники, які представляли такі вузи, як Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського, Тернопільський національний економічний університет, Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, Харківський інститут банківської справи УБС НБУ, Сумський державний університет, Одеський національний економічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Національний економічний університет ім. В. Гетьмана, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Національний університет харчових технологій, Національний університет «Острозька академія» та інші провідні навчальні заклади.

Мукачівський державний університет вдячний організаторам ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», зокрема ініціатору та ідейному натхненнику д.е.н., проф. Ірині Вахович, колективу кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ за професійний підхід до організації заходу, створення прозорої та об’єктивної системи оцінювання рівня знань студентів, комфортних умов для роботи учасників та членів журі.

Ми пишаємось нашими студентами!