Згідно «Програми універсіади МДУ на 2017-18 н. р.» 4-5 жовтня відбулись фінальні змагання студентів з окремих видів легкої атлетики.

На початку змагань всіх присутніх привітав доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Гавришко Сергій.
Змагальну програму, яка складалась з метання на дальність, бігу на 800 м і спортивної ходьби – 2 км. забезпечила суддівська колегія в складі: головний суддя – доцент Будкевич Г. Б., судді – старший викладач Катц Е. Б., старший викладачаМороза Ф. В. і асистент Продан О. О.
Після відбіркових турів до фіналу потрапили найкращі.

У фінальній серії серед жінок у метанні призові місця розподілились наступним чином:
1 місце – Дирзу Віталія, гуманітарний факультет
2 місце – Попович Ніколетта, гуманітарний факультет
3 місце – Малярчик Юлія, педагогічний факультет
Серед чоловіків:
1 місце – Касьянов Олександр, факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу
2 місце – Мастяк Антон, факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу
3 місце – Мороз Олександр, факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу

У фінальній серії серед жінок з бігу на 800м призові місця розподілились наступним чином:
1 місце – Любежаніна Богдана, група ДО -2, педагогічний факультет
2 місце – Гаджега Ганна, група П-1, гуманітарний факультет
3 місце – Раточка Ганна, група До -4, педагогічний факультет
Серед чоловіків:
1 місце – Панько Михайло, група ГМ-21, факультет економіки, управління та інженерії
2 місце – Кий Іван, група ГМ-21, факультет економіки, управління та інженерії

Серед жінок змагання із спортивної ходьби на 2 км. призові місця розподілились наступним чином:
1 місце – Грицик Ірина, група СО(АМЗЛ) – 1М, гуманітарний факультет.
2 місце – Дешела Людмила, група А, ГПК МДУ
3 місце – Агоштон Яна, група А, ГПК МДУ