Практично-пізнавальна екскурсія студентів спеціальності готельно-ресторанна справа

Днями студенти друго курсу спеціальності готельно-ресторанне справа в рамках практичної підготовки з дисципліни “Організація готельного господарства” відвідали оздоровчо-рекреаційний комплекс “Термальні води Косино”. Працівники готелю «Ivancso Birtok» люб’язно ознайомили студентів з номерами готелю різної категорії, після чого студенти мали можливість відвідати термальні басейни та “Королівські сауни”.
Викладачі та студенти кафедри готельно-ресторанної справи висловлюють особисту подяку директору “Термальні води Косино” Олексію Івановичу Іванчо, за сприяння у проведенні даного заходу, а також адміністраторам комплексу Фера Іван та Ковач Сергій.
Дякуємо і сподіваємось на Вашу підтримку і співпрацю з нами у майбутньому.