Захист магістерських робіт студентів другого року навчання спеціальності “Готельно-ресторанна справа”

У період з 29 по 30 грудня 2018 року на кафедрі готельно-ресторанної справи тривали захисти магістерських робіт студентів другого року навчання спеціальності “Готельно-ресторанна справа”. Захист магістерських робіт відбувався традиційно у форматі відкритого засідання Державної екзаменаційної комісії.

Магістерські роботи студентів спеціальності “Готельно-ресторанна справа” завжди виокремлювалися креативністю, науково-практичним значенням, їх відповіді характеризувалися глибоким розкриттям змісту наукового апарату магістерської роботи, аргументованістю суджень, точністю використаних даних. Крім того, на поставлені практичні запитання комісії, студенти знаходили сміливі і нестандартні відповіді.

Вітаємо магістрів з успішним захистом та бажаємо, щоб знання, здобуті в магістратурі університету надали їм конкурентних переваг на ринку праці.

Категорії: Кафедра готельно-ресторанної справи