Спільний показ колекцій одягу студентів Мукачівського державного університету та Харківської державної академії дизайну та мистецтв

17 травня 2018 року в Мукачівському державному університеті відбувся показ колекцій одягу “Україна. Схід/Захід” в рамках культурного форуму “СлободаКульт”, який проходить в Мукачеві та Ужгороді.

У спільному показі взяли участь студенти кафедри легкої промисловості Мукачівського державного університету та студенти кафедри дизайну тканин та одягу Харківської державної академії дизайну та мистецтв.

Ректор МДУ Тетяна Щербан, в якому висловила подяку за можливість спільного показу, обміну досвідом, побажала присутнім гарних вражень та позитивних емоцій від перегляду.

Представник програми “СлободаКульт”, історик моди, мистецтвознавець, fashion-критик Зоя Звиняцківська зазначила, що якщо після закінчення показу співпраця та дружба продовжиться, то це буде найбільшим надбанням форуму.

Майбутні дизайнери з Мукачева та Харкова продемонстрували свої колекції, створені за мотивами народного українського вбрання. В одному показі на спільному подіумі зустрілися новітні інтерпретації національної стилістики зі Сходу і Заходу України – дуже різні і водночас у чомусь подібні.