Всеукраїнська студентська олімпіада: підтвердження професійності

Насамперед, олімпіада проводилася з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої пpaцi cтyдентів та викладачів, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, інтенсифікації та вдосконалення навчального процесу, формування команд для участі в міжнародних олімпіадах.
Фахова олімпіада зi спеціальності “Проектування взуття та галантерейних виробів”, проводилася в Київському національному університеті технологій та дизайну в квітні. Треба зазначити, що КНУТД визначено Міністерством освіти та науки України як базовий вищий навчальний заклад для проведення ІІ етапу олімпіад з відповідної навчальної дисципліни (I етап олімпіади проводився в Мукачівському державному університеті. Переможці цього етапу й прийняли участь у II етапі олімпіади).
Для участі в олімпіаді було представлено по 5 учасників від кожного навчального закладу та викладач для роботи в журі олімпіади. За останні роки участь у студентській олімпіаді приймали представники вищих навчальних закладів України, Вірменії та Білорусії, а саме: Мукачівський державний університет, Хмельницький національний університет, Вітебський державний технологічний університет (що дає підстави вважати олімпіаду міжнародною) та Київський національний університет технологій та дизайну.

Виконання конкурсних завдань

Журі олімпіади забезпечило розробку конкурсних завдань та критерії оцінки їх виконання. Оскільки конструювання та технологія взуття є основним напрямком підготовки за спеціальністю “Проектування взуття та галантерейних виробів”, метою конкурсних poбiт є вирішення складних інженерних та естетичних задач при проектувaннi та виготовленні взуття.

Так і цього року студенти спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» Мукачівського державного університету показали на що вони здібні, а точніше за них показав сам результат проведення підсумків міжнародної олімпіади, яка відбулася 4-6 квітня 2017 року:

Загальне ІІІ місце виборов Павлій Іван, гр. ПВГВ-41, також в номінації «Комп’ютерна технологія» посів І місце.

Вручення грамоти та сертифікату на придбання натуральної шкіри

ІІІ місце посіла Поштак Інеса в номінації «Оригінальність конструктивного рішення», гр. ПВГВ-41

ІІІ місце посіла Габаль Аннамарія в номінації «Якісне виконання графічної частини, гр. ПВГВ -41

ІІ місце посіла Козьма Іванна в номінації «Технологічне рішення», гр. ПВГВ -41

ІІІ місце посіла Сітар Іванка в номінації «Технологічне рішення», гр. ПВГВ -31

Отже, можна з впевненістю сказати, що Мукачівський державний університет готує та випускає професійну молодь, яка знайде собі гідне місце в цих надважких умовах конкуренції.

Переможці Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності
“Проектування взуття та галантерейних виробів”