Свято для багатодітної родини

Напередодні Великодня студенти економічних спеціальностей Мукачівського державного університету разом з учнями Мукачівського ліцею у супроводі викладачів факультету економіки, управління та інженерії і вчителів ліцею завітали до багатодітної сім’ї, яка проживає в м.Мукачево, щоби привітати з прийдешніми святами. Ініціаторами заходу виступили самі студенти та учні, за підтримки керівництва двох освітніх закладів, в рамках благодійної акції підтримки малозабезпечених та багатодітних сімей.
Учасники заходу прийшли з пасхальним кошиком та подарунками, що стало приємною несподіванкою для усіх членів родини. Діти одразу проявили неабиякий інтерес до подарунків, почали розпаковувати та вивчати іграшки і навчальне приладдя. Студенти та ліцеїсти також приєдналися до ігрового процесу, що, загалом, створило доволі голосну, але водночас дуже теплу та затишну атмосферу серед усіх присутніх. Під час жвавого спілкування студенти помітили, що кожна дитина у сім’ї по – своєму талановита, сповнена надій і мрій. Тому дуже важливо допомагати таким дітям повністю реалізуватися і жити повноцінним життям.
Для учнів Мукачівського ліцею та студентів Мукачівського державного університету цей захід виявився корисним ще й у контексті допомоги ліцеїстам щодо обрання майбутньої професії. Спілкуючись зі студентами, учні ліцею мали змогу отримати чимало корисної інформації як про навчання у вузі, так і про цікаве студентське життя.
Від проведеної зустрічі в кожного залишились тільки позитивні емоції, приємні враження та роздуми про моральний сенс людського життя, особливо напередодні світлого свята Воскресіння…