100-річчя Української революції 1917-1921рр.

У ГПК МДУ організовано ряд заходів, присвячених відзначенню 100-річчя Української революції 1917-1921рр. Під керівництвом викладачів суспільних дисциплін коледжу студенти оформили інформаційно-тематичний стенд «В боротьбі за українську державність». Було проведено конкурс студентських проектів «Визначні діячі Української революції 1917-1921 рр.». На уроках історії України та виховних годинах студенти переглянули відеофільми «Українська революція. Втрачена держава», «Хроніки Української революції». Після лекції «Здобутки та втрати Української революції» було проведено обговорення у форматі круглого столу.