78-річниця проголошення незалежності Карпатської України

У ГПК МДУ було проведено ряд заходів, присвячених відзначенню 78-річниці проголошення  незалежності Карпатської України. Студенти оформили тематичний стенд «Велич і трагедія Карпатської України». Викладачі суспільних дисциплін провели заочну подорож для студентів перших курсів «Карпатська Україна – держава, яка не здалася без бою…». Студенти других курсів переглянули документальний фільм «Срібна Земля – Карпатська Україна». Академічні наставники провели виховні години «А.Волошин – перший президент Карпатської України», «Карпатська Україна – уроки сучасності».