Фінальний етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

4 лютого в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, у якому взяла участь і студентка ІІІ – Ж курсу шкільного відділення гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ, переможниця обласного етапу конкурсу Дідик Яна Валеріївна. Завдання конкурсу були не з легких, проте наполеглива праця, креативний підхід до висвітлення запропонованої теми дали бажаний результат – ІІ-ге призове місце.

Щиро вітаємо Дідик Яну із чудовим результатом і бажаємо подальшого зростання і здобутків у навчанні!