Франц Шуберт – геній романтики.

В 2017 році уся музична громадськість відзначила 220 річницю з дня народження Франца Петера Шуберта — славетного австрійського композитора, одного з основоположників романтизму в музиці. У ГПК МДУ з нагоди ювілею композитора відбувся мистецький вечір  за участю викладачів та студентів. Підготували  захід викладачі   – Сербін М.І. та Виговська Н.В. Упродовж вечора присутні дізнавалися цікаві факти із життя та творчості композитора та насолоджувалися  звучанням як відомих, так і маловідомих творів Ф.Шуберта у виконанні студентів і викладачів коледжу. Щиро дякуємо усім учасникам концерту за натхненне виконання і високі творчі імпульси та запрошуємо до подальшої творчої співпраці.