У гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ 25-26 квітня 2018 року відбулася ІІ студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання в контексті освітньої реформи», організована куратором студентського наукового товариства кандидатом психологічних наук Мішкулинець О.О.

Метою проведення наукового заходу стало узагальнення  науково-пошукової пошукової роботи студентів, обговорення шляхів розвитку та вдосконалення навчально-виховного процесу початкової школи, ДНЗ відповідно до сучасних міжнародних вимог та узагальнення пропозицій щодо їх вдосконалення.

На урочистій церемонії відкриття конференції з вітальним словом перед учасниками конференції виступив директор  гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ І.І.Кушнір, який зазначив, що на сучасному етапі освітньої реформи конференція стане для майбутніх фахівців ще одним кроком у підготовці до роботи в новому освітньому просторі початкової школи  в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Молоді науковці яскраво й успішно презентували на конференції результати своїх науково-пошукових досліджень. Доповіді учасників були цікаві та змістовні.

У рамках роботи секцій було представлено виступи талановитих студентів коледжу. Теми виступів носили актуальний психолого-педагогічний  характер та відображали сучасні наукові вподобання, інтереси студентства. Кожний виступ супроводжувався жвавими дискусіями.

По закінченні конференції заступник директора з виховної роботи Паук М.М. побажала студентам подальших творчих та наукових успіхів, подякувала студентам та їх науковим керівникам і підвела підсумки студентської конференції.

За результатами конференції виданий науковий молодіжний альманах гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ, до якого увійшли найкращі тези доповідей студентів коледжу.

Організаційний комітет щиро дякує студентам за активну участь у роботі конференції.