Конкурс на створення кращої вітальної листівки з використанням ІКТ

У гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ щороку традиційним є проведення конкурсу серед студентів І-ІІ-их курсів на створення кращої роботи з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Цього року були запрошенні до участі студенти всіх чотирьох курсів.     Організатором конкурсу була викладач інформатики Железняк І.Г. Завданням конкурсу було створити ВАЛЕНТИНКУ до Дня Святого Валентина з використанням графічного редактору Paint та ресурсів всесвітньої мережі Internet. Конкурс проводився у два тури: І-ий тур проходив в рамках курсу, а в ІІ-ий пройшли найвдаліші роботи, з яких і було оформлено виставку кращих ВАЛЕНТИНОК до Дня Святого Валентина.

За рішенням викладачів предметної (циклової) комісії математичних дисциплін і викладачів образотворчого мистецтва та трудового навчання переможцями конкурсу стали Горват Віталій (І-В) за якість,  Герич Ангеліна (І-Ж) – креативність та Дорчинець Марія (І-Г) за змістовність.

Вітаємо переможців конкурсу та дякуємо за участь.