Квітка Цісик – американська співачка з українським серцем

Працівники бібліотеки ГПК МДУ презентували захід, присвячений непересічній особистості в історії української музики, американській співачці з українським серцем, Квітці Цісик. Найбільше вона відома на теренах США, як найуспішніша виконавиця джинглів для компаній з світовим ім’ям Ford, Coca-Cola, McDonalds та інших. Та в серцях українців вона була співачкою, яка живучи й працюючи в Америці, змогла створити дійсно якісну українську музику, піднести її на новий рівень. Назарій Яремчук говорив про неї: «Ще ніхто і ніде так не заспівав пісні мого друга Володимира Івасюка, як це зробила Квітка». Переспівати її нікому не вдається й досі.
Глядачі мали змогу дізнатися про життєвий і творчий шлях співачки, почули її найпопулярніші джингли та пісні, як у виконанні студентів музичного та шкільного відділу, так і слухаючи аудіо матеріали. Дійство вражало різноманітністю номерів, цікавими постановками.
Характер пісні «Ніч така, Господи, місячна, зоряна» з репертуару Квітки Цісик вдалося відтворити у танці Маріанні Денечко та Валентину Малікову, а вальс до пісні «Де ти тепер» виконали Артем Кулеша та Віра Попик.
Неймовірно ліричну і тужливу «Колискову» виконала Орос Валерія, дзвінкоголосий Валентин Маліков виконав романтичний гімн кохання від Володимира Івасюка «Я піду в далекі гори». Чутлива Даніелла Зан виконала хвилюючу пісню «Стоїть гора високая». Бурхливими оплесками глядачів були нагороджені учасники чоловічого ансамблю ГПК МДУ (концертмейстер З. Левітіна) за пісню «Черемшина». Артистичний Артем Кулеша в дуеті з чарівною Камілою Фельцан виконали українську народну пісню «Тече річка». Акомпанував їм інструментальний ансамбль ГПК МДУ.
Родзинкою вечора стало виконаня пісні «Ой не світи місяченьку» Мішкулинець Мирославою.
Спільними зусиллями працівників бібліотеки, викладачів та студентів вдалося втілити у номерах багатогранність таланту співачки.
Особливої подяки заслуговують і ведучі заходу – Ігор Жуков та Катерина Зийнич.