«Місто із запахом кави та шоколаду»

Студенти І-Б курсу(академнаставник О.О. Мішкулинець), І-Г курсу (академнаставник В.Ф. Котубей), І-У курсу (академнаставник В.В. Грицько) відвідали з екскурсією м.Львів.

Прогулянка затишними вулицями старовинного міста, відвідування кав’ярень-шоколадниць, фірмових магазинчиків з кавою подарували студентам хороший настрій та атмосферу дружнього спілкування.

Цікаво і пізнавально було на екскурсії у Ратуші (19 ст.), Кафедральному костелі(14-18 ст.), Домініканському соборі(18 ст.), Театрі опери та балету, Національному університеті «Львівська політехніка».