Мовний табір «Euroland»

Студенти третього курсу гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ пройшли фахову підготовку зі спеціалізації «Вчитель англійської та німецької мови в початкових класах» та підтвердили свою готовність для роботи в мовних таборах, таборах відпочинку регіону в організованому на базі ГПК МДУ мовному таборі «Euroland»  для учнів початкових класів ЗОШ № 13 м. Мукачева.

1 червня для школярів школи № 13 студентами та викладачами коледжу Н.І. Хроменко, М.І. Гала, Т.В. Ісак було організовано свято та розважальна програма до Дня захисту      дітей, навчальне заняття від Мері Поппінс з англійської та німецької  мов у мовному таборі «Euroland».