«Empire of talents»

Адміністрація та педагогічний колектив гуманітарно-педагогічного коледжу вітає студента ІІ курсу музичного віділення Зейкан Олександра Лауреата ІІІ премії у номінації «Естрадний вокал» Міжнародного фестивалю-конкурсу «Empire of talents» та студентку IV курсу Звербель Маріанну яка нагороджена Дипломом у цій же номінації. Щиро дякуємо викладачу постановки голосу Габель О.І. за високий рівень професіоналізму і майстерності у підготовці студентів до конкурсу, бажаємо подальших успіхів, великих перемог!
З 29 квітня по 2 травня у нашому місті проходив – І Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of talents».
Оцінювали виступи молодих виконавців професіонали з різних галузей мистецтва: Зінаїда Варі, Борислава Білоцерківська, Амадор Лопес, Наталя Бучинська, Тимофій Нагорний, Юрій Фальоса, Тарас Шіт, Олег Серафін, Андрій Князь та Ігор Білик.