Наукове Студентське Товариство ГПК МДУ

У гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ відбулося засідання Наукового Студентського Товариства (науковий куратор кандидат психологічних наук О.О. Мішкулинець), на якому студенти підвели підсумки І науково-практичної конференції студентів «Актуальні проблеми навчання і виховання в умовах інтеграційних процесів в освітньому та науковому просторі». З питанням випуску збірника «Науковий молодіжний альманах ГПК МДУ» виступила кандидат психологічних наук,викладач педагогіки та психології О.О. Мішкулинець, яка вказала, що у тезах доповідей науково-практичної конференції учасники конференції розкрили актуальні проблеми навчання й виховання в умовах інтеграційних процесів в освітньому та науковому просторах, проінформували суспільство про дослідження проблеми педагогічної підготовки фахівців у сучасних умовах.