Огляд-конкурс «У колі друзів» на кращу кімнату (блок) у гуртожитку

На старостаті гуртожитку гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ та згідно рішення ради гуртожитку ГПК МДУ 2 листопада серед мешканців гуртожитку ГПК МДУ було проведено огляд-конкурс «У колі друзів» на кращу кімнату (блок) з метою сприяння розвитку соціального самовизначення студентської молоді, творчого потенціалу, покращення житлово-побутових умов та активізації органів студентського самоврядування у формуванні здорового способу життя і активної життєвої позиції. В огляді-конкурсі брали участь усі студенти, які проживають в гуртожитку ГПК МДУ. Журі відповідно до критеріїв оцінки участі в огляді-конкурсі визначили переможців, яких нагородили грамотами та призами.