Підсумкова конференція переддипломної практики студентів гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ

Після проходження студентами переддипломної практики відбулася підсумкова конференція практики студентів шкільного та дошкільного відділень ГПК МДУ.

Студенти-практиканти підготували презентації і звіти з проходження практики, виступили на конференції з повідомленнями про особливості переддипломної практики, свої успіхи і труднощі, з якими зустрілися у самостійній практичній діяльності.

У роботі конференції брали участь завідувач навчально-виробничої практики А.А.Богдан, голови комісій та методисти. За підсумками аналізу дотримання програмових вимог до практики, матеріалів, звітів і характеристик, студентів було оцінено відповідними балами.