Рік Японії в Україні

Указом Президента України від 11 січня 2017року №1 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні. У ГПК МДУ організовано ряд заходів, пов’язаних з історією і культурою Японії.

Студенти коледжу систематично доглядають за висадженою алеєю сакур перед навчальним закладом у 2011 році на знак підтримки народу Японії в подоланні наслідків природної і техногенної катастрофи.

Академічними наставниками проведено виховні години на теми: «Японія- країна дивовиж», «Японія далека і близька», «Японія-країна Вранішнього Сонця, орігамі і квітучої сакури».

До Дня працівника освіти викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва та трудового навчання організували виставку творчих робіт студентів , виконаних у техніці орігамі.