Stankovych fest

Вітаємо з перемогою!

21-25 лютого 2018 року в санаторії  «Квітка полонини» м. Сваляви Закарпатської обл. відбувся ІІ Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв Євгена Станковича «Stankovych fest».

В роботі конкурсу брав участь сам Євген Станкович – Герой України, Лауреат Державної премії України ім. Т.Г. Шевченка, академік Академії мистецтв, Народний артист України, завідувач кафедри композиції Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, Почесний голова Національної спілки композиторів України ім. Т.Г. Шевченка та голова журі конкурсу-фестивалю «Stankovych fest».

У конкурсній програмі конкурсу-фестивалю брали участь і вибороли призові місця студенти музичного відділення гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ:

• Зейкан Олександр – Лауреат І ступеню, викладач Габель О.І., в номінації «Музичне мистецтво».
  • Луєнко Валентина-Валерія – Лауреат ІV ступеню, викладач Габель О.І., в номінації «Музичне мистецтво».

Проведення конкурсу мистецтв «Stankovych fest» є важливою подією та одним з наймасштабніших свят класичної музики та мистецтва в культурному житті не тільки Закарпаття, але й всієї України та зарубіжжя.