Студенти гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ у гуртожитку для малозабезпечених сімей з волонтерською акцією до Великодня.

Студенти ІІ-Н курсу гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ разом з керівником академічної групи Король Н.В. відвідали дітей, які проживають у гуртожитку для малозабезпечених сімей м. Мукачева з метою організувати їх дозвілля і провести заняття з трудового навчання, щоб виготовити вироби на великодню тематику.

Студенти потоваришували з дітками, а виготовлені кошики стануть приємним сюрпризом для рідних дітей на Великдень.

Організовані благодійні заходи за ініціативи Лукач О.А. виховують у майбутніх студентів  чуйність і милосердя. Методична підготовка Король Н.В. допомагає студентам вміло проводити практичні заняття зі своїми вихованцями.

Вміння співпрацювати, допомагати один одному та робити добрі справи – основні засади виховання нового покоління вчителів.