Студенти гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ відвідали м.Львів

Студенти ІІІ-З курсу  (академнаставник В.В Муха) відвідали з екскурсією м.Львів. Поїздка видалася цікавою і пізнавальною.

У Львові — найбільша кількість пам’яток архітектури в Україні. Зокрема,у місті збережено 2500 пам’яток історії та архітектури. Окрім того, з 1998 року Львів внесено у світову спадщину ЮНЕСКО.

Львів – місто студентів. Кожен п’ятий у Львові – студент. Зокрема, у місті налічується близько 170 тис. студентів. А також 26 університетів. Найбільшими є ЛНУ імені Івана Франка та “Львівська Політехніка”.

Щороку у місті відбувається понад 100 фестивалів. Традиційними для Львова є фестивалі класичної музики, вуличного театру, свята кави, шоколаду, пампуха. Також протягом двох років саме у Львові відбувається один з найбільших у світі джазових фестивалів.

У Львові найбільша концентрація музеїв в країні. В місті налічується 60 музеїв епохи ренесанс, бароко та класицизм.

Релігійний осередок. Львів є центром одного з найрелігійніших регіонів України. У місті функціонує 104 храми та представлено усі релігійні конфесії.