Цими днями студенти ІІ-Ж курсу шкільного відділення побували у Свалявському дитбудинку у рамках волонтерської акції. У цьому закладі виховуються дітки віком до трьох років, які з тих чи інших причин залишилися без опіки батьків.

Студенти приїхали з різними подарунками – солодощами і дидактичним матеріалом, який стане у нагоді вихователям під час занять. Але найголовніше в цій зустрічі було спілкування з дітками, оченята і поведінка яких не залишили байдужою жодну студентку. Дівчата забавляли малюків веселими іграми, гортали книжечки з казками, вихованці ласували смачними солодощами. Усе це відбувалося у дружній, доброзичливій атмосфері.

Важко було прощатися з дітками, адже за цей невеликий проміжок часу студенти зблизилися з ними, перейнялися їхніми долями та історіями про те, як малюки сюди потрапили. І на майбутнє взяли для себе хороший урок!..

Після відвідин дитячого будинку студенти побували з екскурсією у санаторії «Карпати» .