Студенти та працівники гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ підтримали молодь з особливими потребами

13-14 лютого у фойє ГПК МДУ з нагоди Дня св. Валентина відбулася благодійна виставка-презентація робіт гончарної майстерні дітей та молоді з особливими потребами обласного реабілітаційного центру м. Мукачева за підтримки благодійного фонду «Нове життя» та ГО ММТ «Інваліди дитинства».

До організації та проведення акції безпосередньо долучилися матері-волонтери, які щиро дякують за підтримку та сприяння в реалізації заходу директору ГПК МДУ Івану Івановичу Кушніру, а також студентам та працівникам коледжу, які відгукнулися на благодійність, високо оцінили старання і творчість дітей з обмеженими можливостями. Це важливо, зважаючи на благородну мету акції: підтримка молоді з особливими потребами. Адже в сьогоднішніх реаліях адаптуватися до життя в суспільстві цій категорії молодих людей таки важко. І тому саме в такий спосіб, презентуючи та реалізуючи свої потенційні творчі можливості, вони хочуть привернути до себе увагу і, насамперед, відчувати, що вони потрібні суспільству.