Студентка гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ – переможниця VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Уже традиційно студенти гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ беруть участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, який організовує і проводить Закарпатський інститут післядипломної освіти (Ужгород).

Цьогоріч заклад представляла студентка шкільного відділення (ІV курсу групи Ж) Дідик Яна (викладач – Кампов Н.В.). Здобувши перемогу (І місце) на обласному рівні, учасниця взяла участь у всеукраїнському етапі і гідно представила гуманітарно-педагогічний коледж МДУ в Україні. За результатами роботи Дідик Яна здобула перемогу – диплом першого ступеня – серед студентів закладів вищої освіти (технікуми і коледжі, гуманітарний профіль).

Адміністрація коледжу висловлює щирі вітання студентці Дідик Яні за перемогу та подяку викладачу української мови та літератури Кампов Наталії Володимирівні.