Студентська конференція за творчістю Т.Г. Шевченка «Роль Т.Г. Шевченка у формуванні національної свідомості українців»

13 березня у рамках тижня вшанування пам’яті Тараса Шевченка в гуманітано-педагогічному коледжі МДУ було проведено студентську  конференцію  «Роль Т.Г. Шевченка у формуванні національної свідомості українців». У конференції взяли участь і виступили з доповідями студенти І-Б та І-В курсів, у яких вони розкривали значення творчої спадщини Т.Шевченка для українського народу, погляди сучасних митців на творчу діяльність Кобзаря (керівники – викладачі коледжу Данченко О.Б., Григаші Е.М.). Для підтримки творчої атмосфери заходу лунали пісні на слова         Т.Г. Шевченка, а члени літературного гуртка «Творимо словом» (студенти ІІ-Н та ІІ-Д курсів) зачитали власні вірші.