Свято свят і торжество торжеств

Великдень — найбільше християнське свято. Це свято очищення і оновлення, свято надії і життя.
Вже понад сто років увага науковців прикута до традиційної народної писанки, вона є об’єктом ґрунтовних наукових досліджень, – каже етнознавець. Писанка – головний символ Великодня, їх несуть на могили рідних, їх зберігають в оселях як обереги.
Свячені писанки були оберегом житла від грому й вогню, а людей і тварин — від «лихого ока». Для цього у будинку їх клали за іконою, вважалося, що це також вбереже від пожежі. Писанки використовували як ліки від деяких захворювань, просто даючи хворому з’їсти яйце. Писанками прикрашали помешкання, нанизані на шнурочок писанки підвішували поблизу ікон.
Викладачі предметно-циклової комісії образотворчого мистецтва та трудового навчання (голова  О.В. Білик) зі студентами підготували виставку студентських творчих робіт та фотозону на великодню тематику.