Свято Жінки

6 березня 2018 року у актовій залі гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ відбулось урочисте святкування 8 Березня «Історія Жінки». З вітальним словом жіночу половину педагогічного колективу гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ привітали ректор МДУ, доктор психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Т.Д. Щербан та директор гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України І.І. Кушнір.

За сумлінну працю і успіхи у справі навчання та виховання студентської молоді були нагороджені викладачі та працівниці коледжу грамотами та цінними подарунками.

Святкова концертна програма, підготовлена студентами та викладачами навчального закладу, створила позитивну атмосферу та настрій всім присутнім на урочистому зібранні.