Відкриті концертні заходи музичного відділення гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ

В рамках тижня циклової комісії викладачів гри на народних інструментах було проведено ряд  відкритих заходів. Зокрема, практичний семінар з навчальної дисципліни «Додатковий інструмент»: «Українська народна пісня: діалог традицій та новаторства».

В програмі звучала низка фольклорних творів, які використовуються в ЗОШ для слухання та виконання. Серед них українські народні пісні «Їхав козак за Дунай», «Горлиця», «Вийшли в поле косарі», «Вечір надворі», «Чом ти не прийшов», «Ой за гаєм, гаєм», «Сусідка» та інші. Змістовну гру показали студенти І-В курсу Паславська Наталія, Гульпа Ірина, Горват Віталій, Бібен Віра, сестри Мигович Аліна та Кароліна; студентки ІІ-В курсу Плиска Неля, Клювак Тетяна та Бровдій Марина; студенти ІІІ-В курсу Черепаня Крістіна, Андрійцьо Сніжана, Алмаші Тетяна, Гичка Тетяна.

У концерті баянної музики «Вами пишаємось, наслідуємо, вивчаємо» виконувались твори творчого доробку братів Федора та Володимира Князєвих, ветеранів-баяністів Мукачівського педагогічного училища. В підготовці заходу взяли участь викладачі Карнакова М.А., Дуда Т.І., Дуда Н.Ю., Боднар Г.І.

У програмі були представлені оригінальні твори для баяну «Німецький танець», «Радісний день», «Інтермеццо» В.Князєва та «Вальс» Ф.Князєва; обробки народних пісень та переклади фортепіанних творів для баяну. Зокрема, українська народна пісня «Несе Галя воду» та п’єса «Старе кіно» Ю.Забутова.

Сольні номери виконали студенти Продан Марія, Биба Іванна (ІІ-В), Кінаш Василь, Русняк Ксенія (ІІІ-В). У грі дуетів добре показала себе Бирак Марина (ІІІ-В), яка виконувала в ансамблі з Кінашом Василем та Бибою Іванною твори «Експромт» та «Старе кіно».

Завершив концерт зведений ансамблю баяністів-акордеоністів коледжу, який виконав: «Молодіжний марш» В.Князєв та п’єсу Дж. Гершвіна «Хлопай в такт» (переклад для ансамблю Ф.Князєва).

Концерт доповнювався відео та фото супроводом.