Волонтерський загін гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ «Добра воля»

У гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ студенти дошкільного та шкільного відділень сформували волонтерський загін, який щотижня відвідує вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

Під час відвідин студенти зі своїми підопічними виробляли гончарні вироби, листівки до свята Пасхи, проводили ігри для розвитку згуртованості та особистої взаємодії, спілкувалися на різні теми.

Така діяльність волонтерського загону у центрі створює для його вихованців атмосферу дружби, взаємодопомоги, соціальної адаптованості та дарує позитивні емоції та настрій.

За волонтерство студентів гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ було нагороджено Грамотою Мукачівської міської ради.