Зустріч з “Вчителем року” початкових класів України

03 травня викладачі й студенти  гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ були раді вітати в стінах альма –матер  Вікторію Іванівну Биркович, вчительку початкових класів Ужгородської ЗОШ №9, яка увійшла до ТОП-5 найкращих вчителів України 2018 року.

Молода, енергійна, життєрадісна, творча – все це можна сказати про Вікторію Іванівну. Вчителька вважає, що головне завдання педагога у початкових класах – навчити дітей критично мислити й аналізувати інформацію, а ще вона переконана, що вчитель не навчає, виховує чи розвиває, а співпрацює з учнями, навчаючи і самовдосконалюючись разом із ними.

Усім присутнім були запропоновані цікаві методи й технології, вправи й ігри, форми роботи, що допомагають згуртувати клас, дізнатися якнайбільше про своїх однолітків, навчити їх співпрацювати, мислити, робити власні припущення й висновки та багато іншого. Серед них – «скрайбінг», «паучок», «щоденні 5», «щоденні 3», «Квітка Блума», «Т-схема», «Повітряна кулька», «Атоми й молекули»…

Студенти ІІІ – ого курсу активного включалися в роботу, співпрацювали, досліджували, аналізували, а в результаті отримали чимало цікавої та корисної інформації, приємні враження й емоції, позитивний досвід роботи з учнівським колективом.

Ніхто й не помітив, як швидко пролетіли  півтори години спілкування досвідченого педагога та майбутніх вчителів. На згадку про зустріч залишилися фотографії.