Звіт про проходження державної педагогічної практики студентами ГПК МДУ у навчальних закладах регіону

У гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ проведено підсумкову конференцію про проходження державної педагогічної практики, студентами 4 курсів шкільного та дошкільного відділень ГПК МДУ у навчальних закладах регіону.
Для проведення конференції студенти підготували виставку наочних посібників, дидактичного  матеріалу, документації, представили відео презентації уроків та виховних заходів, проведених під час практики.
Обговоривши результати проходження студентами переддипломної практики, методисти підсумували роботу студентів і оцінили її відповідними балами.