20 та 27 вересня  під керівництвом головного інженера Виноградівського РЕМ Сегев С.Е. для  студентів ІV курсу спеціальності «Електропостачання» проведена навчально-ознайомча екскурсія у Виноградівський РЕМ – ПрАТ “Закарпаттяобленерго” .

Студенти на чолі з завідувачем навчально-виробничою практикою Тоні В.В. та викладачем  Головатенком В. В. отримали додаткові практичні знання в умовах діючого підприємства, яке займає важливу роль в забезпеченні електричною енергією Виноградівського району.

Студенти дізналися про історію створення Виноградівського РЕМ – ПрАТ “Закарпаттяобленерго”. Потім, після інструктажу з охорони праці, вони з професійним інтересом оглядали діюче обладнання підстанцій та зблизька знайомились з роботою енергетиків, ставили питання щодо її специфіки.

Загалом екскурсія тривала 2 години, і викликала велике зацікавлення у майбутніх електроенергетиків. Можливо, хтось із цих студентів після завершення навчання прийде працювати на це підприємство. Недарма кажуть: «Є така професія — освітлювати людям життя!», і вона є дуже почесною та відповідальною.